Bedtime Story majtki

Producent: Bouduar
89.00 PLN

Gwarancja słodkiego snu – spróbuj utulić go w tej bieliźnie, a po wszystkim będziecie błogo spać.

ROZMIARY: 34-44rozmiar

MATERIAŁ: satyna i siatka elastyczna 

KOLOR: czarny

CZYSZCZENIE: prać ręcznie w 30 stopniach

Produkt chwilowo niedostępny


Koniecznie zmierz się i znajdź swój rozmiar

Jak się zmierzyć biust


W trosce o zadowolenie naszych klientów i umożliwienie dobrania prawidłowego rozmiaru poniżej przedstawiamy tabele rozmiarów dla biustonoszy. Pamiętaj, że pobrane przez Ciebie wymiary są dla nas najważniejsze. Każdy producent bielizny ma swoją rozmiarówkę. Sprawdź swój rozmiar!

Jeśli na stronie nie znalazłeś interesującego ciebie rozmiaru, skontaktuj się z nami.

POD BIUSTEM

Aby dobrać rozmiar stanika ściśle mierzymy obwód tuż pod biustem i korzystając z naszej tabeli znajdujemy odpowiedni rozmiar. Ponieważ stanik może nieznacznie rozciągnąć się podczas prania należy tak dobrać stanik, aby był on wygodny przy środkowym zapięciu. Takie dobranie stanika gwarantuje, że ewentualne zmiany nie spowodują konieczności wymiany stanika.

BIUST

Aby dobrać rozmiar miseczek należy zmierzyć obwód w najszerszym miejscu pamiętając, aby pomiaru nie wykonywać zbyt ściśle i zmierzyć się w miękkim biustonoszu. Każdy fason ma nieco inny kształt i jedynie założenie go zagwarantuje późniejsze zadowolenie z jego noszenia. Miseczka nie może być za mała i lepiej jest kupić stanik o mniejszym obwodzie, ale o większej misce, np. zamiast 75 C – spróbować dobrać 70 D. Koniec fiszbiny musi zawsze wskazywać środek pachy – nie może być ani na biuście, ani za biustem. Miseczka musi dokładnie obejmować całą pierś. Znając obwód pod biustem i obwód w biuście możemy przy pomocy powyższej tabeli znaleźć odpowiedni rozmiar.

Poniżej tabela dzięki której możesz znaleźć rozmiar swojego biustonosza.

TALIA

Obwód talii mierzymy w najwęższym miejscu tułowia. Pamiętaj, żeby nie wypychać ani nie wciągać brzucha.

BIODRA

Obwód bioder mierzymy w najszerszym miejscu naszej pupy, sprawdzamy dokładnie czy centymetr się nie przesuwa. Dobrze jest stanąć z boku i popatrzeć w lustro. Trzeba pamiętać, że obwód bioder to nie to samo co obwód kości biodrowych. Te mierzy się dokładnie w miejscu gdzie one „wystają”, a więc ten obwód jest znacznie mniejszy niż obwód bioder zwykle. 

Tabela rozmiaru miseczki

Twój rozmiar

Koszyk

Suma: 0.00 PLN