Body ślubne - cieliste kopia

Producent: Bouduar - weeding
550.00 PLN

Bielizna ślubna marki Bouduar jest zapewnieniem komfortu podczas uroczystości weselnych. Cieliste body bez pleców idealnie sprawdzi się w każdej sukience ślubnej z przezroczystościami i dużymi wycięciami. Przód body wykonany jest z elastycznej transparentnej siatki z dużym skurczem, która pomaga delikatnie wyszczuplić dolne partie brzucha. Dzięki przedniej konstrukcji body i zastosowaniu gorseciarskich rozwiązań udało nam się uzyskać możliwość głęboko wyciętych pleców poniżej lini tali. 

Do wyboru mają Państwo dwa sposobu zamówienia online:

1. Zamówienie standardowe: bez personalizacji, istnieje możliwość zwrotu. Koniecznie zmierz się w/g naszej tabeli gorseciarskiej i wybierz swój rozmiar. CENA: 550zł.

2. Zamówienie na odległość: personalizacja miseczek, możliwość 2 poprawek body, brak zwrotu. Koniecznie zmierz się w/g naszej tabeli gorseciarskiej i wyślij swój biustonosz. CENA: od 550zł. 

Biustonosz przesyłasz na na adres naszej pracowni, jego miseczki są wykorzystane do konstrukcji body, dzięki temu nie musisz przyjeżdżać do nas osobiście.

Podstawowym wyznacznikiem biustonosza, który możemy wykorzystać do body to gładki, beżowy i bezszwowy (może być również już używany). 

 Preferowane przez nas biustonosze to Tiumph i Intimissimi. Dodatkowo będziemy potrzebować Twojego obwodu tali i wzrostu.

KOLOR: cielisty, MATERIAŁ PRZÓD: elastyczna transparentna siatka, DEKOLT TYŁ: głęboko wycięte poniżej lini tali, MAJTKI TYŁ: bezszwowe lub zwykłe RAMIĄCZKA: zwykłe.

Czas oczekiwania: około 35 dni kalendarzowych.

Nie znalazłeś swojego rozmiaru, potrzebujesz spersonalizowanego body pod sukienkę ślubną? -> Dowiedź się więcej

Produkt chwilowo niedostępny


Podobne produkty

Future Lovers body
449.00 zł
Lucky Star komplet
550.00 zł
Sanctuary komplet
499.00 zł
Sanctuary biustonosz
350.00 zł
Sanctuary majtki
159.00 zł
Snow White biustonosz
320.00 zł

Koszyk

Suma: 0.00 PLN