BIELIZNA NA SPECJALNE OKAZJE

Najwyższej jakości tkaniny, specjalistyczna pomoc profesjonalnego gorseciarza i całe nasze doświadczenie składają się na ofertę dla najbardziej wymagających klientek, szukających bieliznę na specjalne okazje.

Co gwarantujemy:

Opracowanie indywidualnych i niepowtarzalnych projektów– stworzenie od podstaw krojów bielizny i dobór najwłaściwszych tkanin

Idealnie dopasowaną bieliznę poprzez pobranie wymiarów 

Spotkanie w naszej pracowni, na którym doradzimy w zakresie krojów i materiałów

Jak wygląda cały proces?

Aby ustalić szczegóły i uszyć bieliznę na miarę, zapraszamy na spotkanie z nami w naszej pracowni w Gdyni.

Podczas pierwszego spotkania wysłuchamy Twoich oczekiwań i wspólnie zastanowimy się nad wyborem modelu, kroju bielizny . Będziesz mogła obejrzeć katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje. Doradzimy zarówno w kwestii wyboru tkaniny, jak i kolorów i krojów odpowiednich dla konkretnej osoby i okazji.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się zdjęciem miary i wyceną projektu. Dopiero po otrzymaniu wyceny decydujesz, czy będziemy chcesz zamówić bieliznę. Pierwsze spotkanie nie jest w żaden sposób zobowiązujące.

Jeśli zdecydujesz się na szycie bielizny, poprosimy o zaliczkę, po której otrzymaniu zaczynamy proces konstrukcji i szycia. Po około dwóch-trzech tygodniach umawiamy się na pierwszą przymiarkę. Termin drugiego spotkania (po dwóch-trzech tygodniach) podajemy orientacyjnie - uzależniony jest w dużej mierze od wyboru kroju i tkanin.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka - ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak bielizna leży, jak pracuje w ruchu. 

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania bielizny. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań..

Koszt szycia miarowego: od 450zł

USŁUGA EXPRESS: 300 PLN + cena bielizny

Jeśli potrzebujesz uszyć bieliznę szybciej niż w 1 miesiąc, koszt szycia miarowego wzrasta o 100% - do ceny bielizny doliczmy 300 zł. Umawiając się weź pod uwagę, że 2 tygodnie liczymy od wpłaty zaliczki po pierwszym spotkaniu w naszej pracowni.Chcesz się z nami spotkać?


hello@bouduar.com 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat wiadomości:

Koszyk

Suma: 0.00 PLN