KONSULTACJA STYLISTY - INDYWIDUALNY PROJEKT

Najwyższej jakości tkaniny, specjalistyczna pomoc profesjonalnego stylisty i całe nasze doświadczenie składają się na ofertę dla najbardziej wymagających klientek, szukających wyrazu dla swojej osobowości i własnego stylu, dla których ważny jest wizerunek zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji.

Co gwarantujemy:

•  Opracowanie indywidualnych i niepowtarzalnych projektów oraz stylizacji – stworzenie od podstaw krojów bielizny i dobór najwłaściwszych tkanin na podstawie profesjonalnej analizy sylwetki oraz analizy kolorystycznej.

•  Konsultacje profesjonalnego stylisty, od której dowiesz się, jak zbudować swoją garderobę, by na co dzień umiejętnie wydobywać pełnię swojego piękna.

Jak powstaje PRYWATNE PORTFOLIO bielizny?

Po pierwsze musimy się poznać! Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach. Będziemy chcieli poznać Twój styl życia, upodobania oraz okazje, których dopełnieniem ma być poszukiwana przez Ciebie bielizna. Profesjonalny stylista określi proporcje Twojego ciała, opisze typ sylwetki, a także wskaże mocniejsze i słabsze strony Twojej figury. Doradzi Ci, jak odpowiednio dobierać bieliznę i dodatki, by eksponowały Twoje atuty i ukrywały niedoskonałości. Dodatkowo stylista przeprowadzi analizę kolorystyczną Twojego typu urody. Określi naturalną tonację Twojej cery, kolor oczu i odcień włosów oraz opisze Twój typ kolorystyczny. Dzięki niemu dowiesz się, na które kolory stawiać, a których unikać.

Na koniec razem ustalimy, jakie kroje i faktury materiałów dadzą nam pewność, że zaprojektowane przez nas bielizna w pełni podkreślą Twoje piękno. Krótko mówiąc – podczas jednego spotkania powiemy Ci, jak możesz być najpiękniejsza, niezależnie od sytuacji. 

Dodatkowo! W oparciu o wszystkie ustalenia projektujemy propozycje trzech kompletów bielizny dobranych pod każdym względem do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli w naszym katalogu nie znajdziemy odpowiednich tkanin, poszukujemy ich do skutku w na wszystkie znane nam sposoby. Wraz z rysownikiem tworzymy kompleksową propozycję ubioru. Na cały ten proces musisz dać nam około dwa tygodnie.

Czas na drugie spotkanie! Na początek otrzymujesz stworzoną specjalnie dla Ciebie teczkę zawierającą przygotowaną przez stylistkę paletę Twoich kolorów oraz zaprojektowane w naszej pracowni modele bielizny w postaci wykonanych przez rysowniczka plansz z próbkami tkanin i dokładnym opisem i wyceną. PRYWATNE PORTFOLIO BIELIZNY jest podsumowaniem naszego pierwszego spotkania, zbiorem wskazówek, jak możesz strojem i kolorem podkreślać swoją urodę i osobowość oraz równocześnie konkretną propozycją kompletów bielizny, w każdym szczególe opracowanych specjalnie dla Ciebie. Raz otrzymane projekty możesz odszywać w różnych kombinacjach wzorów i kolorów - w zależności od potrzeb.

Na koniec wspólnie ustalamy dalszy plan pracy nad bielizną. Jeśli zdecydujesz się odszyć  zaprojektowaną dla Ciebie bieliznę w naszej pracowni, usługa szycia miarowego nie będzie doliczana do ceny pierwszego modelu.

Koszt pakietu: od 850 PLN

(Płatność przed pierwszym spotkaniem)


Chcesz się z nami spotkać?


hello@bouduar.com 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat wiadomości:

Koszyk

Suma: 0.00 PLN