ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE - SZYCIE BEZ PRZYMIARKI

Istnieje możliwość złożenia zamówienia indywidualnego na odległość - mailowo lub telefonicznie. W takim wypadku można zamówić bieliznę w konkretnym rozmiarze z naszej tabeli, lub przysłać nam swoje dokładnie zmierzone wymiary (tutaj znajdziesz instrukcję, jak samodzielnie się zmierzyć, najlepiej jednak, aby miarę zdjęła profesjonalna krawcowa).

Jaką bieliznę mogę zamówić?

dowolną gotową bieliznę z naszego sklepu online

komplet bielizny z modyfikacjami - można dokonać modyfikacji na podstawie jednego lub więcej modeli z naszego sklepu - zmieniać materiał, kolor i inne elementy. Można także  dowolnie miksować górę z dołem.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapraszamy do obejrzenia galerii niektórych zrealizowanych dotąd zamówień indywidualnych.

Jak długo to trwa?

Czas oczekiwania na zamówienie indywidualne bielizny z naszego asortymentu wynosi 14 dni. W przypadku zmiany tkaniny lub kroju może być nieco dłuższy, nie powinien jednak przekroczyć trzech tygodni. Jest to termin orientacyjny - może ulegać zmianom w zależności od wybranego fasonu i materiału.

Zgodnie z Regulaminem, nie przyjmujemy zwrotów zamówień indywidualnych.

Prosimy o nie przysyłanie nam zdjęć bielizny innych marek i projektantów z pytaniem o możliwość ich uszycia. Nie kopiujemy cudzych projektów.

Zmiany dokonywane w bielizny wyceniamy indywidualnie - daj nam znać, jakie modyfikacje chcesz wprowadzić, a powiemy Ci, jaki będzie koszt.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie wyślij nam informację o wybranym kroju i tkaninach oraz swoje wymiary:

wzrost

obwód w biuście

obwód w pod biustem

obwód w talii

obwód w biodrach

Koszt szycia: 100zł + wartość bielizny


Chcesz się z nami spotkać?


hello@bouduar.com 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat wiadomości:

Koszyk

Suma: 0.00 PLN