Twój rozmiar

Jak się zmierzyć biust


W trosce o zadowolenie naszych klientów, poniżej przedstawiamy tabele rozmiarów dla biustonoszy, majtek & fig oraz bielizny męskiej. Sprawdź swój rozmiar!

Jeśli na stronie nie znalazłeś interesującego ciebie rozmiaru, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego. 

BIUST

Aby dobrać rozmiar stanika ściśle mierzymy obwód tuż pod biustem i korzystając z naszej tabeli znajdujemy odpowiedni rozmiar. Ponieważ stanik może nieznacznie rozciągnąć się podczas prania należy tak dobrać stanik, aby był on wygodny przy środkowym zapięciu. Takie dobranie stanika gwarantuje, że ewentualne zmiany nie spowodują konieczności wymiany stanika.

POD BIUSTEM

Aby dobrać rozmiar miseczek należy zmierzyć obwód w najszerszym miejscu pamiętając, aby pomiaru nie wykonywać zbyt ściśle. Znając obwód pod biustem i obwód w biuście możemy przy pomocy powyższej tabeli znaleźć odpowiedni rozmiar.

Poniżej tabela dzięki której możesz znaleźć rozmiar swojego biustonosza.

TALIA

Aby prawidłowo dobrać rozmiar miseczki należy stanik zmierzyć bezpośrednio na gołe ciało. Każdy fason ma nieco inny kształt i jedynie założenie go zagwarantuje późniejsze zadowolenie z jego noszenia. Miseczka nie może być za mała i lepiej jest kupić stanik o mniejszym obwodzie, ale o większej misce, np. zamiast 75 C – spróbować dobrać 70 D. Koniec fiszbiny musi zawsze wskazywać środek pachy – nie może być ani na biuście, ani za biustem. Miseczka musi dokładnie obejmować całą pierś.


Tabela rozmiarów - Biustonosze

tabela rozmiarów - biustonosz, staniki, braletki

Tabela rozmiarów - Majtki i Figi

tabela rozmiarów - majtki damskie, figi

Tabela rozmiarów - Bielizna męska

tabela rozmiarów - bielizna męska

Masz problem z doborem rozmiaru? Napisz lub zadzwoń.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty. 

Prosimy dzwonić pod numer 694 119 130 w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

ul. Bp. Dominika 8-14, lok. B   
81-402 Gdynia   


hello@bouduar.com 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat wiadomości:

Bouduar na Instagram

Koszyk

Suma: 0.00 PLN