Body ślubne - cieliste

Producent: Bouduar - weeding
550.00 PLN

Bielizna ślubna marki Bouduar jest zapewnieniem komfortu podczas uroczystości weselnych. Cieliste body ślubne bez pleców idealnie sprawdzi się w każdej sukience ślubnej z przezroczystościami i dużymi wycięciami. 

Do wyboru mają Państwo dwa sposobu zamówienia online:

1. Zamówienie standardowe: bez personalizacji, istnieje możliwość zwrotu. Koniecznie zmierz się w/g naszej tabeli gorseciarskiej i wybierz swój rozmiar. CENA: 550zł.

2. Zamówienie na odległość: personalizacja miseczek, możliwość 2 poprawek body, brak zwrotu. Koniecznie zmierz się w/g naszej tabeli gorseciarskiej i wyślij swój biustonosz. CENA: od 550zł. 

Biustonosz przesyłasz na na adres naszej pracowni, jego miseczki są wykorzystane do konstrukcji body, dzięki temu nie musisz przyjeżdżać do nas osobiście. Preferowane przez nas biustonosze to Tiumph model Tell Me WDUM oraz Perfectly Soft WHP. Dodatkowo będziemy potrzebować Twojego obwodu tali i wzrostu.

KOLOR: cielisty, MATERIAŁ: elastyczna transparentna siatka, DEKOLT TYŁ: głęboko wycięte poniżej lini tali, MAJTKI TYŁ: bezszwowe, RAMIĄCZKA: zwykłe.

Czas oczekiwania: około 35 dni kalendarzowych.

Nie znalazłeś swojego rozmiaru, potrzebujesz spersonalizowanego body pod sukienkę ślubną? -> Dowiedź się więcej


Podobne produkty

Future Lovers body
449.00 zł
Lucky Star komplet
550.00 zł
Sanctuary komplet
499.00 zł
Sanctuary biustonosz
350.00 zł
Sanctuary majtki
159.00 zł
Snow White biustonosz
320.00 zł

Koszyk

Suma: 0.00 PLN